Witraż Anioł – idealny pomysł na prezent dla uduchowionej osoby

anioł witraż

Witrażowy aniołek to dar wyjątkowy, przeznaczony dla kogoś, z kim jesteśmy zżyci, kogo darzymy zaufaniem. Jest nie tylko uroczą, słodką ozdobą ze szkła delikatnie przepuszczającego światło. Wraz z nim przekazujemy obdarowanemu naszą życzliwość i serdeczność. Prócz tego anioł to symbol Bożej opieki, kojarzący się z ochroną oraz poczuciem bezpieczeństwa. Wręczając go ważnej dla nas osobie, dobrze jej życzymy i zapraszamy szczęście do jej domu.

Aniołki witraże – podarunek na każdą okazję

Aniołki charakteryzują się delikatną stylistyką, a ich stonowane kolory są bardzo miłe dla oczu. Sympatyczne buzie subtelnych cherubinków z łatwością skłaniają patrzących do odwzajemnienia uśmiechu. Choćby tylko dyskretnego. Z tego powodu witraże aniołki doskonale nadają się na prezent z dowolnej okazji i z pewnością ucieszą każdą wierzącą osobę. Można je wręczyć zarówno dziewczynce, jak i chłopcu, który przystąpił do Pierwszej Komunii Świętej. Są odpowiednie także na Bierzmowanie.

Aniołki witraże często odgrywają rolę ciepłego podziękowania oraz pełnego życzliwości gestu dla bliskich. Jak przystało na anioły, mogą też pełnić funkcję naszych obrońców i strażników. Pilnują, żeby omijały nas choroby i inne nieszczęścia, wiodło się nam w pracy oraz życiu prywatnym. Wzmacniają swoją obecnością nasze modlitwy o Bożą łaskę oraz pomyślność. Powieszone na ścianie staną się przepiękną, choć nietypową ozdobą, stanowiąc jednocześnie symbol religijny. Pełnię swojej urody ukażą przymocowane na oknie – szczególnie w pogodny, słoneczny dzień.

Anioł witraż – stróż w naszym domu

Jeżeli brakuje nam pomysłu na to, czym obdarować młode małżeństwo, pomocą mogą służyć witraże aniołki. To wyśmienity prezent dla pary, która właśnie ślubowała sobie miłość przed Bogiem i powierzyła Mu w opiece swoją przyszłość. Prywatny Anioł Stróż będzie strzegł zakochanych, dbając o to, by żyli w zgodzie, a ich związek scalał się każdego dnia.

witrażowy aniołek

Witraż anioł może być też świetnym pomysłem na upominek dla świeżo upieczonych rodziców. Wszak do ich domu zawitał gość, nowy członek rodziny, którego trzeba otoczyć troską i uczuciem. Taki symboliczny podarunek z pewnością przypadnie im do gustu, zwłaszcza gdy dobierzemy go odpowiednio do płci dziecka. Równie dobra sposobność na obdarowanie witrażowym aniołkiem to Chrzciny – moment, gdy mały człowiek staje się pełnoprawnym członkiem Kościoła. Po zawieszeniu w dziecięcym pokoju witrażowy aniołek będzie towarzyszem maluszka, a także jego opiekunem.

Jeszcze jedną okazją do wręczenia aniołka jest rocznica ślubu. Będzie to dar od serca, z życzeniami rozwoju uczucia i wspólnego przeżycia kolejnych szczęśliwych lat.

Kolorowy Anioł dobry na każdą okazję

Witraże aniołki mogą stanowić samodzielny prezent albo idealnie dopasowany dodatek. Wzbudzają sympatię i rozczulą każdego obdarowanego, co samo w sobie stanowi dobitne potwierdzenie ich mocy. Wnoszą dobrą energię do domu, ogrzewając nią jego mieszkańców. Wpasują się w każde wnętrze, aranżację, stylistykę.

Zapisz się do Newslettera

Przekazane przez Państwa dane osobowe będą przetwarzane przez Boska Bijoux Joanna Chlebowska, Bażancia 41d, 02-892 Warszawa NIP 8862446703, REGON 365036920 w celu przekazywania informacji handlowych typu newsletter. Przysługuje Państwu prawo do żądania od administratora danych dostępu do swoich danych, ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, lub sprzeciwu wobec przetwarzania, a także prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego. Odbiorcami danych mogą być podmioty zajmujące się obsługą informatyczną lub marketingową administratora danych. Dane osobowe będą przetwarzane do czasu Państwa rezygnacji z chęci otrzymywania informacji handlowych. Więcej informacji zostało zawartych w dokumencie „Informacje od administratora danych osobowych. Zapoznaj się z Regulaminem serwisu.  

Zgadzam się na otrzymywanie drogą elektroniczną na wskazany przeze mnie adres e-mail informacji handlowych od Boska Bijoux Joanna Chlebowska, Bażancia 41d, 02-892 Warszawa NIP 8862446703, REGON 365036920 zgodnie z ustawą z dnia 18 lipca 2002 roku o świadczeniu usług drogą elektroniczną oraz z ustawą z dnia 16 lipca 2004 roku prawo telekomunikacyjne.