Różańce z kamieni szlachetnych jako prezent ślubny

różaniec jako prezent ślubny

Uroczystość zaślubin to wyjątkowe wydarzenie w życiu każdego katolika. Dlatego wiele gości szukając prezentu na ślub dla nowożeńców, zastanawia się, co podarować młodej parze. Małżeństwo to jeden z najważniejszych sakramentów w kościele katolickim, więc warto dołączyć do prezentu religijny akcent.

Jednym z bardzo wymownych upominków, a jednocześnie mających szczególny charakter duchowy okazuje się różaniec dla nowożeńców, wykonany z kamieni szlachetnych lub półszlachetnych. Osoby wierzące bardzo doceniają tego typu prezenty, w szczególności wręczane przy okazji rozmaitych uroczystości okolicznościowych.

Wierzący nowożeńcy poczują się wyjątkowo, jeśli otrzymają od bliskich biżuterię chrześcijańską w postaci różańca na rękę lub na szyję. Będzie to również wyraz szacunku do wyznawanych przez nich przekonań i wartości katolickich. Stylowy różaniec od rodziców, dziadków, rodziców chrzestnych lub świadków to niepowtarzalna pamiątka na całe życie.

Różaniec dla nowożeńców – unikalna pamiątka, jako symbol jedności z Bogiem  

Jeśli chodzi o upominki na ślub w postaci różańca, to pięknym pomysłem może okazać się zestaw dwóch bransoletek na rękę – jeden dla panny młodej, drugi dla pana młodego. Elegancki różaniec dla nowożeńców wykonany z kamieni szlachetnych ze stylowymi ozdobami to propozycja dla osób ceniących estetyczne i oryginalne dekoracje, mające wymiar duchowy. Ponadto będzie on efektownie zdobił nadgarstek, pięknie komponując się z dowolną stylizacją.

Można również podarować różaniec na prezent składający się z pięciu części, pozwalający na zawieszenie na szyi, wykonany z kamieni szlachetnych, półszlachetnych, a także ze srebra. W sprzedaży jest wiele dostępnych modeli, wyglądających niezwykle dekoracyjnie, których kuleczki, czyli paciorki, przyciągają wzrok i uwagę każdego, kto tylko spojrzy na tę biżuterię.

Dla panny młodej różaniec w kolorach jasnych lub pastelowych świetnie sprawdzi się na różnego typu spotkaniach modlitewnych dla kobiet, a także na co dzień. Zaś dla pana młodego idealne okażą się modele różańców w kolorach czerni, granatu, brązu, szarości, popielu, butelkowej zieleni lub innych ciemnych barwach.

Różaniec z kamieni szlachetnych – nieprzeciętny prezent na ślub

W celu poszukania unikalnych i nietuzinkowych modeli różańców warto skorzystać z oferty sklepów oferujących chrześcijańskie upominki. Takim miejscem jest nasz sklep internetowy Boska Bijoux. Dostępne tu różańce cechuje trwałość oraz wytrzymałość na przedwczesne zniszczenie nawet przy częstym użytkowaniu. Dzięki temu będą świetną pamiątką mającą piękny i nieskazitelny wygląd nawet po wielu latach. Tego typu prezent religijny to unikalna dekoracja, towarzysząca nowożeńcom w codzienności i przypominająca o najpiękniejszym dniu w ich życiu.

Młoda para będzie mogła tego typu różańce zabierać na pielgrzymki, na rekolekcje, na spotkania modlitewne oraz wszędzie tam, gdzie poczują taką potrzebę. Reasumując, różaniec na prezent na ślub dla nowożeńców to piękny upominek, który można dołączyć do głównego podarunku. Będzie przypominał on parze młodej o zjednoczeniu ich z miłością do Jezusa Chrystusa i złożeniu przed Nim świętego sakramentu.