Wysyłka i płatność

Zamówienia przygotowujemy i wysyłamy zwykle w ciągu 1 dnia (liczonego od momentu wpłaty zaksięgowanej na naszym koncie).

Dostępne formy płatności:

  • Przelewem automatycznym realizowanym za pośrednictwem serwisu Przelewy24.

(Wybierając tę opcję, po złożeniu zamówienia zostaniesz przeniesiony na bezpieczną stronę serwisu przelewy24, gdzie wybierzesz bank, z którego zostanie wysłana płatność. Jedna z najszybszych i najbezpieczniejszych form dokonywania płatności)

  • kartą płatniczą realizowaną za pośrednictwem serwisu Przelewy24.

(Bezpieczeństwo transakcji kartą kredytową przez Internet jest gwarantowane przez system płatności Przelewy24. Żadne dane dotyczące karty płatniczej nie są przekazywane do sklepu, a jedynie do operatora płatności. Przekazywanie informacji dotyczących posiadacza karty odbywa się z użyciem protokołu bezpieczeństwa SSL. Karty płatnicze obsługiwane przez Przelewy24 to: VISA, MASTERCARD, DINERS CLUB, JCB oraz POLCARD)

  • Przelewem na konto bankowe:

(Forma płatności dla klientów, którzy chcą samodzielnie opłacić przelew za pomocą swojego banku internetowego, wizyty w placówce banku lub na poczcie. Po realizacji zamówienia, otrzymasz mailem numer rachunku bankowego, na który należy przesłać właściwa kwotę w terminie 7 dni roboczych od daty złożenia zamówienia. Po zaksięgowaniu wpłaty na rachunku bankowym, zamówienie zostaje przekazane do realizacji. W tytule przelewu proszę wpisać nr zamówienia).

Boska Bijoux
Joanna Chlebowska
ul. Bażancia 41d
02-892 Warszawa
nr konta:  59 1020 1097 0000 7702 0292 4785

  • Za pobraniem: wybierając tę formę płatności za towar płacą Państwo w momencie otrzymania przesyłki. Pieniądze są przekazywane kurierowi lub listonoszowi. Prosimy przygotować odliczoną kwotę.