Naszyjnik różaniec – biżuteria, która wyróżni prawdziwego katolika

naszyjnik różaniec

Biżuteria jest gustownym dodatkiem do stroju. Za jej pomocą można ożywić każdą stylizację. Jeśli ponadto chce się zamanifestować swoją przynależność do Kościoła oraz pokazać przywiązanie do Boga, warto wybierać elementy biżuterii z symbolami wiary. Taką ozdobą bez wątpienia okaże się naszyjnik różaniec.

Różaniec naszyjnik, w którym poczujesz bliskość Boga

Wśród biżuterii dla chrześcijan spotyka się bransoletki, kolczyki oraz naszyjniki. Te ostatnie dostępne są między innymi w formie różańca, stanowią więc nie tylko uroczą ozdobę, ale służą także modlitwie. W subtelny sposób komponują się ze strojem, a równocześnie zaznaczają: jestem wierzący, jestem katolikiem, kocham Boga i nie wstydzę się tego, chcę to pokazać. Noszenie biżuterii w postaci różańca daje poczucie bliskości Boga, a do tego umożliwia wygodne zmówienie maryjnej modlitwy.

Łańcuszek różaniec – piękna biżuteria na każdy dzień

Poza funkcjonalną formą naszyjnik różaniec wyróżnia się także wysoką estetyką. Jest to po prostu piękna, urocza biżuteria, która podbije serce każdej wierzącej pani. Wspomniane naszyjniki dostępne są w wielu różnych wariantach. Znajdziemy wśród nich między innymi elegancki naszyjnik różaniec złoty jak ten z fioletowymi kryształkami, krzyżykiem oraz medalikiem z Matką Boską. Dla pań preferujących skromniejszą, srebrną biżuterię odpowiedni okaże się naszyjnik różaniec srebrny z paciorkami w kolorze kości słoniowej, krzyżykiem oraz wizerunkiem Papieża. Ozdobą tych wyjątkowych naszyjników są charakterystyczne dla różańców paciorki. Mogą być one wykonane ze szkła, drobnych kryształków, perełek, a także minerałów takich jak kwarc tygrysie oko, czarny onyks albo agat. Tak duże zróżnicowanie umożliwia dobranie naszyjnika-różańca do typu urody lub po prostu zgodnie ze swoimi preferencjami.

naszyjnik różaniec biżuteria religijna

Do naszyjników-różańców nierzadko pasują chrześcijańskie bransoletki, ozdobione takimi samy paciorkami, więc można skompletować stylowy zestaw biżuterii. Warto podkreślić, że naszyjnik różaniec damski jest wygodny w codziennym użytkowaniu. Można wybrać wariant wkładany przez głowę albo z regulowanym zapięciem. W każdym przypadku jego długość można dowolnie dostosować, aby nie przeszkadzał przy czynnościach wykonywanych na co dzień. Dzięki temu można go nosić zawsze, gdy ma się na to ochotę, a nie tylko przy wyjściach na mszę świętą czy przy uroczystych imprezach.

Różaniec w postaci naszyjnika jako upominek

Biżuteria dla chrześcijan zachwyca subtelnym, a zarazem finezyjnym wzornictwem. Warto zainteresować się tymi pięknymi przedmiotami, ponieważ stanowią wspaniałą ozdobę na co dzień, jak również świetnie sprawdzą się w charakterze gustownego upominku dla bliskiej osoby. Przy jakich okazjach można podarować naszyjnik różaniec? Z pewnością idealnie wpasuje się on w uroczystości takie jak bierzmowanie, ale ozdobę taką można podarować również w dniu urodzin, na Gwiazdkę albo zupełnie bez okazji, aby sprawić bliskiej osobie przyjemność.

Zapisz się do Newslettera

Przekazane przez Państwa dane osobowe będą przetwarzane przez Boska Bijoux Joanna Chlebowska, Bażancia 41d, 02-892 Warszawa NIP 8862446703, REGON 365036920 w celu przekazywania informacji handlowych typu newsletter. Przysługuje Państwu prawo do żądania od administratora danych dostępu do swoich danych, ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, lub sprzeciwu wobec przetwarzania, a także prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego. Odbiorcami danych mogą być podmioty zajmujące się obsługą informatyczną lub marketingową administratora danych. Dane osobowe będą przetwarzane do czasu Państwa rezygnacji z chęci otrzymywania informacji handlowych. Więcej informacji zostało zawartych w dokumencie „Informacje od administratora danych osobowych. Zapoznaj się z Regulaminem serwisu.  

Zgadzam się na otrzymywanie drogą elektroniczną na wskazany przeze mnie adres e-mail informacji handlowych od Boska Bijoux Joanna Chlebowska, Bażancia 41d, 02-892 Warszawa NIP 8862446703, REGON 365036920 zgodnie z ustawą z dnia 18 lipca 2002 roku o świadczeniu usług drogą elektroniczną oraz z ustawą z dnia 16 lipca 2004 roku prawo telekomunikacyjne.