Wyświetlanie 1–15 z 61 wyników

Prezenty dla chrześcijan

Szukając odpowiedniego prezentu dla osoby wierzącej, warto zastanowić się nad charakterem uroczystości, w związku z którą mamy zamiar obdarować bliską osobę. Dopasowując upominek do okazji, z pewnością uda się dokonać właściwego wyboru. W naszej ofercie znajduje się wiele pomysłów w przystępnych cenach, które mogą okazać się wspaniałym podarunkiem.

Ręcznie wykonane drewniane anioły czy witrażowe ozdoby są propozycjami, które świetnie sprawdzą się jako dekoracje ożywiające wnętrze – będą pasować do niezobowiązującego spotkania czy urodzin. Prezent dla osoby wierzącej opiera się na wykorzystaniu symboliki religijnej w przedmiotach, które służą na co dzień. Piękna biżuteria (jak kolczyki krzyżyki) będzie opcją, która pasuje na każdą okazję. Decydując się na zakup, warto kierować się przede wszystkim preferencjami obdarowywanego, aby wybór nie okazał się rozczarowaniem. Z naszej strony dbamy o to, aby produkty znajdujące się w sklepie były wykonane estetycznie i wywołały uśmiech na twarzy najbliższych – gdyby jednak tak się nie stało, w terminie 14 dni Klientom przysługuje prawo odstąpienia od umowy. Jeśli zastanawiacie się, jaki prezent dla osoby wierzącej będzie najlepszy, warto sprawdzić szereg dostępnych możliwości.

Nie bez powodu często powołuje się na stwierdzenie, że dawanie sprawia więcej radości niż branie – wręczcie więc upominek komuś bliskiemu, a dobro wróci do Was ze zdwojoną siłą! Prezenty dla chrześcijan nie muszą być zamknięte w ramach utartego schematu – porzućcie nudę i postawcie na oryginalność w nowoczesnym wydaniu.

Zapisz się do Newslettera

Przekazane przez Państwa dane osobowe będą przetwarzane przez Boska Bijoux Joanna Chlebowska, Bażancia 41d, 02-892 Warszawa NIP 8862446703, REGON 365036920 w celu przekazywania informacji handlowych typu newsletter. Przysługuje Państwu prawo do żądania od administratora danych dostępu do swoich danych, ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, lub sprzeciwu wobec przetwarzania, a także prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego. Odbiorcami danych mogą być podmioty zajmujące się obsługą informatyczną lub marketingową administratora danych. Dane osobowe będą przetwarzane do czasu Państwa rezygnacji z chęci otrzymywania informacji handlowych. Więcej informacji zostało zawartych w dokumencie „Informacje od administratora danych osobowych. Zapoznaj się z Regulaminem serwisu.  

Zgadzam się na otrzymywanie drogą elektroniczną na wskazany przeze mnie adres e-mail informacji handlowych od Boska Bijoux Joanna Chlebowska, Bażancia 41d, 02-892 Warszawa NIP 8862446703, REGON 365036920 zgodnie z ustawą z dnia 18 lipca 2002 roku o świadczeniu usług drogą elektroniczną oraz z ustawą z dnia 16 lipca 2004 roku prawo telekomunikacyjne.