Wyświetlanie wszystkich wyników: 6

Bransoletki dziecięce z modlitwą „Aniele Boży”

Boska Bijoux to miejsce stworzone z myślą o osobach wierzących, poszukujących pięknej i eleganckiej biżuterii oraz gustownych upominków na różne okazje. Dla naszych Klientów przygotowaliśmy między innymi rozległy asortyment bransoletek skórzanych z wygrawerowanymi modlitwami. Pośród nich znajdują się również ozdoby dla dzieci z tak lubianą przez najmłodszych modlitwą do Anioła Stróża. Najlepsze gatunkowo materiały i precyzja wykonania sprawiają, że bransoletki te odznaczają się wybitną estetyką.

Bransoletka z modlitwą do Anioła Stróża

Modlitwa skierowana do Anioła Stróża ma dla dzieci szczególne znaczenie. Zazwyczaj to pierwsze słowa modlitwy, których uczeni są najmłodsi, dające im poczucie bezpieczeństwa i opieki ze strony obecnego przy ich boku opiekuna. Bransoletka z wygrawerowaną modlitwą do Anioła Stróża to nie tylko subtelne zamanifestowanie wiary, ale również sposób, by w każdej chwili czuć bliskość i moc tych wyjątkowych słów.

Z myślą o zadowoleniu naszych Klientów zadbaliśmy o zróżnicowany asortyment bransoletek grawerowanych z modlitwami. Są one dostępne w wielu atrakcyjnych i miłych dla oka kolorach, które z pewnością spodobają się ich małym właścicielom. Wyposażone w magnetyczne zapięcie ze stali nierdzewnej okazują się wygodne i bezpieczne w użytkowaniu. Bransoletki są dostępne także w wersji ze srebrną zawieszką aniołka (posiadamy również naszyjniki z aniołkiem). Biżuteria jest pakowana w dekoracyjne pudełko, dzięki czemu świetnie sprawdza się w charakterze wyjątkowego upominku dla dzieci.