Wyświetlanie wszystkich wyników: 6

Bransoletki dziecięce z modlitwą „Aniele Boży”

Boska Bijoux to miejsce stworzone z myślą o osobach wierzących, poszukujących pięknej i eleganckiej biżuterii oraz gustownych upominków na różne okazje. Dla naszych Klientów przygotowaliśmy między innymi rozległy asortyment bransoletek skórzanych z wygrawerowanymi modlitwami. Pośród nich znajdują się również ozdoby dla dzieci z tak lubianą przez najmłodszych modlitwą do Anioła Stróża. Najlepsze gatunkowo materiały i precyzja wykonania sprawiają, że bransoletki te odznaczają się wybitną estetyką.

Bransoletka z modlitwą do Anioła Stróża

Modlitwa skierowana do Anioła Stróża ma dla dzieci szczególne znaczenie. Zazwyczaj to pierwsze słowa modlitwy, których uczeni są najmłodsi, dające im poczucie bezpieczeństwa i opieki ze strony obecnego przy ich boku opiekuna. Bransoletka z wygrawerowaną modlitwą do Anioła Stróża to nie tylko subtelne zamanifestowanie wiary, ale również sposób, by w każdej chwili czuć bliskość i moc tych wyjątkowych słów.

Z myślą o zadowoleniu naszych Klientów zadbaliśmy o zróżnicowany asortyment bransoletek grawerowanych z modlitwami. Są one dostępne w wielu atrakcyjnych i miłych dla oka kolorach, które z pewnością spodobają się ich małym właścicielom. Wyposażone w magnetyczne zapięcie ze stali nierdzewnej okazują się wygodne i bezpieczne w użytkowaniu. Bransoletki są dostępne także w wersji ze srebrną zawieszką aniołka (posiadamy również naszyjniki z aniołkiem). Biżuteria jest pakowana w dekoracyjne pudełko, dzięki czemu świetnie sprawdza się w charakterze wyjątkowego upominku dla dzieci.

Zapisz się do Newslettera

Przekazane przez Państwa dane osobowe będą przetwarzane przez Boska Bijoux Joanna Chlebowska, Bażancia 41d, 02-892 Warszawa NIP 8862446703, REGON 365036920 w celu przekazywania informacji handlowych typu newsletter. Przysługuje Państwu prawo do żądania od administratora danych dostępu do swoich danych, ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, lub sprzeciwu wobec przetwarzania, a także prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego. Odbiorcami danych mogą być podmioty zajmujące się obsługą informatyczną lub marketingową administratora danych. Dane osobowe będą przetwarzane do czasu Państwa rezygnacji z chęci otrzymywania informacji handlowych. Więcej informacji zostało zawartych w dokumencie „Informacje od administratora danych osobowych. Zapoznaj się z Regulaminem serwisu.  

Zgadzam się na otrzymywanie drogą elektroniczną na wskazany przeze mnie adres e-mail informacji handlowych od Boska Bijoux Joanna Chlebowska, Bażancia 41d, 02-892 Warszawa NIP 8862446703, REGON 365036920 zgodnie z ustawą z dnia 18 lipca 2002 roku o świadczeniu usług drogą elektroniczną oraz z ustawą z dnia 16 lipca 2004 roku prawo telekomunikacyjne.