Wyświetlanie 1–15 z 49 wyników

Bransoletki damskie – różańce

Różaniec to znane religijne akcesorium, które od kilkuset lat jest jednym z symboli wiary katolickiej. Sam w sobie stanowi nawet przedmiot kultu. Czy różaniec można wykorzystywać jako element dekoracyjny? My udowadniamy, że tak! Chcemy być bliżej Boga każdego dnia.

Bransoletka różaniec jest niezwykle oryginalną ozdobą na rękę. Pełni jednocześnie funkcję praktyczną oraz estetyczną – może być wykorzystywana do modlitwy lub po prostu występować jako piękne uzupełnienie stylizacji.

Oferujemy wyjątkowe włoskie bransoletki wykonane z wysokiej jakości surowców. Zachęcamy do zakupów w sklepie Boska Bijoux. Dostarczamy naszym Klientom biżuterię wykonaną z troską o każdy najmniejszy detal.

Srebrny różaniec na rękę

W naszym asortymencie znajdziecie bransoletki w różnych kolorach, z dodatkiem cennych kruszców, takich jak żółte lub różowe złoto. Najliczniejszą grupę tego typu produktów jubilerskich stanowią jednak u nas bransoletki różańcowe ze srebra.

Oferowane przez nas srebrne bransoletki-różańce występują w kilku rodzajach: z medalikami (m.in. z Medalikiem Niepokalanego Poczęcia), z ozdobnymi kamieniami, ze sztucznymi perłami, z migoczącymi elementami itd. Wybór jest różnorodny i każdy znajdzie w naszym sklepie wymarzony produkt, który perfekcyjnie wpasuje się w dany gust.

Nasze bransoletki w formie różańca z pewnością okażą się doskonałym prezentem dla bliskiej osoby (sprawdź też srebrne różańce). Możemy ją obdarować wspaniałym religijnym podarunkiem, który będzie jej towarzyszył na co dzień.

Bądźcie bliżej wiary i zapoznajcie się z wyjątkową kolekcją biżuterii inspirowanej wyrobami religijnymi. Serdecznie zapraszamy do sprawdzenia naszych bransoletek z rybą!