Blog

Bransoletki pasyjne – przeżywaj Wielki Post z należytą czcią

bransoletki na wielki post

Wielki Post to szczególny czas, który warto poświęcić na zadumę. Podczas czterdziestodniowego okresu oczekiwania na Zmartwychwstanie Pana wsłuchujemy się w siebie, często rezygnując z wszelkich zabaw, rozrywek oraz przyjemności. Chcąc sprawić, by refleksja nad wiarą była jeszcze głębsza, warto rozważyć zakup bransoletki pasyjnej.

Biżuteria jako wyjątkowy upominek na Walentynki dla drugiej połówki

kolczyki z aniołem walentynkowe

Dzień świętego Walentego to święto, z okazji którego warto obdarować ważną dla nas osobę wyjątkowym prezentem. Świetną propozycją jest biżuteria walentynkowa. Dodatki z motywem religijnym mogą pełnić funkcję nie tylko efektownej ozdoby na specjalne okazje, ale także ważnego elementu codziennego stroju.

Zapisz się do Newslettera

Przekazane przez Państwa dane osobowe będą przetwarzane przez Boska Bijoux Joanna Chlebowska, Bażancia 41d, 02-892 Warszawa NIP 8862446703, REGON 365036920 w celu przekazywania informacji handlowych typu newsletter. Przysługuje Państwu prawo do żądania od administratora danych dostępu do swoich danych, ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, lub sprzeciwu wobec przetwarzania, a także prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego. Odbiorcami danych mogą być podmioty zajmujące się obsługą informatyczną lub marketingową administratora danych. Dane osobowe będą przetwarzane do czasu Państwa rezygnacji z chęci otrzymywania informacji handlowych. Więcej informacji zostało zawartych w dokumencie „Informacje od administratora danych osobowych. Zapoznaj się z Regulaminem serwisu.  

Zgadzam się na otrzymywanie drogą elektroniczną na wskazany przeze mnie adres e-mail informacji handlowych od Boska Bijoux Joanna Chlebowska, Bażancia 41d, 02-892 Warszawa NIP 8862446703, REGON 365036920 zgodnie z ustawą z dnia 18 lipca 2002 roku o świadczeniu usług drogą elektroniczną oraz z ustawą z dnia 16 lipca 2004 roku prawo telekomunikacyjne.