Dlaczego biżuteria religijna to dobry pomysł na prezent na Mikołajki?

naszyjnik na mikołajki

Mikołajki to święto ustanowione na cześć biskupa z Miry, niezwykłej postaci, która poświęciła swoje życie pomocy biednym i potrzebującym. Obecnie miliony ludzi traktują szóstego grudnia jako okazję do obdarowywania się nawzajem sympatycznymi upominkami. Jednocześnie ten dzień jest idealny na wręczanie prezentów związanych z religijnością. W końcu przypada w rocznicę śmierci duchownego słynącego z dobroczynności.

Biżuteria na Mikołajki

Myśląc o kimś, kogo darzymy sympatią bądź miłością, pragniemy go uszczęśliwiać. Dotyczy to zarówno poważnych życiowych decyzji, jak i drobnych rzeczy typu pomoc w codziennych czynnościach czy prezent na Mikołajki. Co powinno się znaleźć w pudełku przewiązanym ozdobną wstążką? Cokolwiek, co sprawi drugiej osobie przyjemność – kolejny tomik wierszy uwielbianej poetki, zaproszenie do kina, wieczór w Spa czy wymarzone perfumy.

Gdy bliski naszemu sercu to praktykujący katolik, wykorzystajmy ten wyjątkowy dzień, żeby podarować mu biżuterię religijną. Kiedy wierzący otrzymuje w prezencie coś, co bezpośrednio łączy się z jego religią, to dla niego znak, że akceptujemy i szanujemy wyznawane przez niego wartości. Liczy się dla nas jako człowiek oraz jako członek chrześcijańskiej społeczności.

Biżuteria religijna – dobra na każdą okazję

Kiedy przymierzamy się do sprezentowania biżuterii religijnej na Mikołajki kobiecie, do wyboru mamy kolczyki, naszyjniki z wisiorkami oraz szeroką gamę bransoletek religijnych. Nie brakuje również klasycznych różańców oraz w formie ozdoby na szyję i nadgarstek. Gdy obdarowana spodziewa się dziecka lub jest świeżo upieczoną mamą, z pewnością ucieszy się z naszyjnika ze słodkim motywem dziecięcej stópki z masy perłowej, serduszkiem i malutkim aniołkiem.  

A co, kiedy prezent na Mikołajki przygotowujemy dla dorosłego mężczyzny? W tej roli doskonale sprawdzi się różaniec bądź bransoletka-różaniec. Religijnym panom preferującym klasykę i elegancję warto podarować skórzaną bransoletkę z krzyżem wysadzanym kamieniami albo z modlitwą „Święty Michale Archaniele”, która doskonale skomponuje się na ręce wraz z noszonym zegarkiem.

biżuteria religijna na mikołajki

Ponadto biżuteria religijna z powodzeniem zda egzamin jako podarek dla dziecka. Dobrym pomysłem będzie zakup na Mikołajki np. skórzanej bransoletki z modlitwą ochronną do Anioła Stróża lub bransoletki ze szkła Murano z uroczą zawieszką z aniołkiem. I chłopiec, i dziewczynka będą zadowoleni z takiego prezentu.

Szósty grudnia to doskonała okazja, by wręczyć ważnym dla nas osobom biżuterię religijną. Nie ma znaczenia, czy to decydujemy się na skromny upominek w postaci pary kolczyków, dyskretnego wisiorka czy medalika, czy kupujemy gustowny komplet złożony z okazałego naszyjnika, dopasowanej kolorystycznie bransoletki i kolczyków. Liczą się dobre oraz szczere intencje. Niczym Święty Mikołaj z Miry spróbujmy wywołać radość na twarzy ukochanego człowieka, ofiarowując mu na Mikołajki prezenty podkreślające przywiązanie do  katolickiej wiary.

Zapisz się do Newslettera

Przekazane przez Państwa dane osobowe będą przetwarzane przez Boska Bijoux Joanna Chlebowska, Bażancia 41d, 02-892 Warszawa NIP 8862446703, REGON 365036920 w celu przekazywania informacji handlowych typu newsletter. Przysługuje Państwu prawo do żądania od administratora danych dostępu do swoich danych, ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, lub sprzeciwu wobec przetwarzania, a także prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego. Odbiorcami danych mogą być podmioty zajmujące się obsługą informatyczną lub marketingową administratora danych. Dane osobowe będą przetwarzane do czasu Państwa rezygnacji z chęci otrzymywania informacji handlowych. Więcej informacji zostało zawartych w dokumencie „Informacje od administratora danych osobowych. Zapoznaj się z Regulaminem serwisu.  

Zgadzam się na otrzymywanie drogą elektroniczną na wskazany przeze mnie adres e-mail informacji handlowych od Boska Bijoux Joanna Chlebowska, Bażancia 41d, 02-892 Warszawa NIP 8862446703, REGON 365036920 zgodnie z ustawą z dnia 18 lipca 2002 roku o świadczeniu usług drogą elektroniczną oraz z ustawą z dnia 16 lipca 2004 roku prawo telekomunikacyjne.