Ręcznie malowane aniołki drewniane i witrażowe – doskonała ozdoba do pokoju dziecka

anioł z drewna

Kiedy wręczamy komuś figurkę anioła, nie dajemy mu zwykłego prezentu, a potwierdzenie, że osoba obdarowana jest nam bardzo bliska. Życzymy jej jak najlepiej i pragniemy ją chronić, szczególnie gdy jest to dziecko. Jak wiadomo, anioł symbolizuje boską łaskę oraz pomyślność, zatem idealnie sprawdzi się jako podarunek dla małego katolika.

Urocze aniołki witrażowe – strażnicy spokojnego snu

Jeśli chcemy dać dziecku coś, co nawiązuje do wiary, a jednocześnie będzie przykuwać wzrok wchodzących do jego pokoju, świetnym rozwiązaniem może być zawieszka witrażowa w kształcie aniołka. Do wyboru mamy różne warianty figurek, od słodkich cherubinków z pyzatymi buziami, po „dorosłe” postaci, których zadanie polega na sprawowaniu opieki nad maluszkiem. Do tej pierwszej grupy należą sympatyczne aniołki dla chłopców i dziewczynek, w wielu wersjach kolorystycznych i z różnymi dodatkami – w tym z szalikiem, medalikiem lub zdobiącą sukienkę kokardką. Z kolei w drugiej grupie znajdziemy m.in. dostojnego anioła witrażowego Bożego Błogosławieństwa zapewniającego właścicielowi spokojny sen.

anioł witrażowy

Aniołki witrażowe doskonale nadają się na prezent z okazji ważnego wydarzenia z życia małego członka Kościoła. Można je podarować zarówno w dniu Chrztu czy Pierwszej Komunii Świętej, jak i Bierzmowania. Prócz tego są znakomitym pomysłem na urodziny dla solenizanta w każdym wieku.

Aniołki drewniane – opiekuni dziecięcego pokoju

Jeżeli uważamy, że najładniejsze religijne ozdoby do domu to dekoracje wykonane z drewna, a do dziecięcego pokoju pasują o wiele bardziej niż te z kolorowych szkiełek, wybierzmy ręcznie malowanego anioła. Smukła sylwetka w długiej sukni przystrojonej kwiatami z pewnością przypadnie do gustu małemu dziecku, zwłaszcza gdy jest to dziewczynka.

Aniołki drewniane to wspaniała, a jednocześnie oryginalna ozdoba. Kiedy zawiesimy je na ścianie, będą przypominać, że przebywamy w katolickim domu, w którym wiara zajmuje istotne miejsce. Dzięki swojej obecności wzmacniają modlitwy członków rodziny o Bożą przychylność, powodzenie w życiu prywatnym i zawodowym. Mają również moc skutecznego odpędzania nieszczęść oraz chorób.

Kiedy zdecydujemy się na sprezentowanie młodemu katolikowi symbolu Bożego wsparcia takiego jak aniołek z drewna lub zawieszka witrażowa, sprawimy, że może czuć się komfortowo i bezpiecznie nawet w trakcie burzy. Zasypiając, ma pewność, że czuwa nad nim jego skrzydlaty opiekun, strażnik i obrońca. A gdy się budzi, pierwsza rzecz, jaką widzi, to uspokajające spojrzenie prywatnego Anioła Stróża. Towarzysza, który nigdy nie opuści go w potrzebie i na którego pomoc może liczyć w dowolnym momencie.

Religijne ozdoby do domu ucieszą wszystkie uduchowione osoby. Kiedy wręczamy figurkę aniołka młodym rodzicom, z przyjemnością zawieszą ją w pokoju swojego maluszka, żeby chroniła go każdego dnia. A gdy obdarowujemy nią samo dziecko, przekazujemy mu dobrą, pozytywną energię i dowód na to, że jest dla nas bardzo ważne.

Zapisz się do Newslettera

Przekazane przez Państwa dane osobowe będą przetwarzane przez Boska Bijoux Joanna Chlebowska, Bażancia 41d, 02-892 Warszawa NIP 8862446703, REGON 365036920 w celu przekazywania informacji handlowych typu newsletter. Przysługuje Państwu prawo do żądania od administratora danych dostępu do swoich danych, ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, lub sprzeciwu wobec przetwarzania, a także prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego. Odbiorcami danych mogą być podmioty zajmujące się obsługą informatyczną lub marketingową administratora danych. Dane osobowe będą przetwarzane do czasu Państwa rezygnacji z chęci otrzymywania informacji handlowych. Więcej informacji zostało zawartych w dokumencie „Informacje od administratora danych osobowych. Zapoznaj się z Regulaminem serwisu.  

Zgadzam się na otrzymywanie drogą elektroniczną na wskazany przeze mnie adres e-mail informacji handlowych od Boska Bijoux Joanna Chlebowska, Bażancia 41d, 02-892 Warszawa NIP 8862446703, REGON 365036920 zgodnie z ustawą z dnia 18 lipca 2002 roku o świadczeniu usług drogą elektroniczną oraz z ustawą z dnia 16 lipca 2004 roku prawo telekomunikacyjne.